Bc. Irena Lištiaková

Mgr. Irena Lištiaková
+420 737 262 409
 www.irenalistiakova.cz


„Člověk není rozumná bytost, která má emoce, ale emocionální bytost, která občas myslí.“ František Koukolík

Naše pocity jsou jako emoční kompas. Ukazují nám, zda jít doprava či doleva. Na škole se mi téměř ze dne na den můj kompas porouchal. Proč? Násilně jsem se tlačila doprava, ale magnetky mě celou svou silou táhly jinam. Zapřeně jsem to však ignorovala, naplňujíc očekávání všech a všeho kolem „tak jak se to má“. A tak se vše doposud platné se začalo bortit jako domeček z karet. Všechno, co mi doposud říkali o mě nebo o životě mi začalo připadat jako lež. Nevěděla jsem, kdo jsem a kam jdu.

„Kudy vede moje Cesta?“ ptala jsem se často sebe sama v slzách.

Přišla doba temna, přišlo totální dno i psychické problémy. Poznala jsem ty nejtemnější části mojí vlastní bytosti – nerozuměla jsem tomu.  PROČ JÁ? Celý život jsem se snažila poznat sebe samu a lépe pochopit, abych byla konečně dokonalá. Pak mi došlo, že musím sebe samu ztratit a spoustu věcí pustit. Nechat se více unášet proudem života, méně přemýšlet a více konat. Odpustit si a mít se více ráda.

To všechno se však velmi lehce píše a hůře koná v reálu, nemyslíte? Cesta se mi stala přítelem na cestách každodenního života. Je mým pomocníkem v těžkých chvílích pracovních, partnerských i rodinných. Tato metoda nemá patent na život, ale nabízí vzrušující klíč k vám samotným. Klíč, který odemyká bránu k tomu, kde je všechno možné!

Cítíte-li se připraveni převzít plnou zodpovědnost za svůj život. Přestat ukazovat a vinit druhé z toho, co děje ve vašem okolí a začít konečně měnit u sami – jsem tu pro Vás! Chci Vám ukázat, jak vzrušující se být designérem vlastního života! Chci, abyste ochutnali, jak zní tón Vašeho srdce, která melodicky tluče  pod balastem Vašeho strachu.

Ať v životě nyní stojíte před  čímkoliv – jakoukoliv výzvou či sebebolestivější ztrátou… JÁ věřím tomuto:

„Naučila jsem se, že lidé zapomenou na to, co jste jim řekli.

Zapomenou, co jste udělali.

Nikdy ale nezapomenou na to, jaký pocit jste v nich vyvolali.“

Maya Angelou

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK