Léčení vědomou komunikací

 nové datum 25. - 27. října 2019

 

 


Objevte, jaké obrovské účinky má naše verbální a neverbální komunikace na naši fyziologii, chování a emoce a zjistěte, jak působit na rozpoložení druhých zdravým a prospěšným způsobem.


Seminář Léčení vědomou komunikací je pokročilý seminář Cesty naplněný silnými, dynamickými procesy otevírajícími vaše srdce, které vám umožní komunikovat vědomým, elegantním a nenuceným způsobem z hloubky vaší podstaty, zprostředkující tak hloubkové léčení a přeměnu ve vás i v druhých

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT



Co můžete očekávat od tohoto fascinujícího, silného a transformačního prodlouženého víkendu:


  • Odhalíte, jaký nesmírný dopad má naše verbální a neverbální komunikace na naši rozvahu a harmonii a zjistíte, jak komunikovat elegantněji a efektivněji.
  • Sami na sobě zažijete silný vliv komunikace na vaše emoce, chování a schopnost vašeho těla uzdravit se.
  • Naučíte se jak otevřít svoje srdce a vědomě vytvořit vztah s klientem používajíc osvobozující a léčivé jazykové vzorce.
  • Zažijete jak se celé vaše bytí otevírá širokému spektru emocí: od nevázané energie až po hluboký klid.
  • Osvojíte si množství cenných transformačních nástrojů, včetně práce s fobiemi, zvládání bolesti, protichůdných přesvědčení, změny nezdravého chování, osvobození a přeměny nezdravých přísah a slibů.
  • Naučíte se pracovat z pozice absolutní pravdy, v energii milosti, používajíce posilňující jazykové nástroje.
  • Odejdete s hromadou cenných zručností, které můžete používat jak v osobním, tak profesionálním životě a s vědomím, že jste schopní pracovat na vědomé úrovni, efektivně a ladně s kýmkoli ve vašem životě.

 

Seminář Léčení vědomou komunikací je výsledkem společné práce Brandon Bays a jejího partnera, Kevina Billeta. Oba dva jsou naplnění vášní pro probuzení a uzdravování lidí. Elegantní a silné komunikační zručnosti, které si osvojíte na tomto víkendovém semináři jsou přirozenou součástí jejich každodenního života.

 

Termín konání: 25. - 27. října 2019 (se simlutánním překladem do ČJ)

Doba trvání kurzu: 2 a půl dne

Místo konání: Praha  - Hotel Golf, WWW.HOTEL-GOLF.CZ

 

Ubytování : ubytování není povinné, ale pro lepší prožití semináře doporučujeme ubytovat se v místě konání. 

 

Strava: strava není zahrnuta v ceně semináře. Povinné je pouze uhradit cenu za balíček občerstvení o přestávkách v ceně 350 Kč. Nebo si můžete doobjednat balíček i s obědy a večeřemi. 

 

Seminář je v angličtině se simultánním překladem do čestiny.

 

Seminář je určen pouze pro absolventy semináře Intenzivní cesta.

 

 

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK