Pokročilé semináře

 

 

Cesta nabízí celou řadu pokročilých seminářů, díky kterým si můžete nejen prohloubit znalosti techniky jako takové, ale hlavně posunovat sami sebe do dimenzí, o kterých jste neměli ani tušení, že jsou vaší součástí.

Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že program pro terapeuty je základ, se kterým se dá dále téměř neomezeně pracovat. Na těchto pokročilých seminářích se pracuje v energii lidí, kteří sami už nějakou tu Cestu ušli a proto je možné se dostávat stále hlouběji a blíže ke své podstatě.

Je vlastně jedno, který se seminářů vás osloví nejvíce či jestli se rozhodnete pro nějaký z balíčků. Vždy si vrátíte o poznání autentičtější J

„Terapeut může dovést svého klienta jen tak daleko, jak daleko je on sám.“

 

Program osobní transformace (balíček - úroveň II)


Vztahy ve svobodě

3 denní seminář s Brandon Bays a Kevinem Billetem

31.5. - 3.6.2018, Evropa
Podívejte se do zrcadla pravdy o vašem vztahu, odstraňte pocity nejistoty, zbytečné domněnky a „slepé uličky“ a objevte, jaké je skutečné tajemství partnerského života v otevřenosti, štěstí a svobodě.

 

Zářivé zdraví

7 denní seminář s Bet Diening-Weatherston 
7.-14.7.2018
Změňte svoje návyky radikálním způsobem jen za 7 dní! Přijďte na seminář Zářivé zdraví, uzdravte a vyvažte vaše tělo, mysl a bytí. Vyměňte svoje nezdravé vzorce a chování za vědomou volbu.

 

Skutečná velikost

7 denní seminář s Kevinem Billetem
2.-10.11.2018
Žijete skutečně svůj vlastní potenciál? Probouzíte se denně kompletně naplnění a spokojeni ve vědomí, že vám život dává smysl? Jste hluboce spokojeni se svým životem – doma, v práci, ve chvílích volna? Nebo stále vnímáte další prostor pro váš růst v kterékoliv části života? Jestliže ano, tento seminář je právě pro vás...

 

Enneagram Masterclass

7 denní seminář s Kevinem Billettem  (pouze pro absolventy semináře Bez ega)
22.-29.9.2018
Na tomto semináři odhalíte nejhlubší tajemná zákoutí Enneagramu a různé podoby vašeho egotypu, nemožná spojení, která vytváříme. Zažijete dopad našich instinktů na jednotlivé oblasti v našem životě a zjistíte, jak je odstranit. Získáte vhled do jedinečných souvislostí našich ego fixací, který není běžně dostupný na žádném jiném semináři.Program pro terapeuty Cesty (balíček – úroveň II)

 

Mistrovství terapeuta Cesty

3 ½ denní seminář s Brandon Bays (pouze pro terapeuty)
15.-18.11.2018
Na tomto semináři se rodí terapeutické mistrovství a vy se posouváte od přesně vymezeného způsobu práce ke kreativnímu přístupu. Procesy se formují nanovo přímo z aktuálních témat v místnosti a skrze Satsang se také objevují nové možnosti terapeutické práce.

 

Osvobození od depresí

2 denní seminář s Kevinem Billettem určený pouze pro terapeuty Cesty
Tento zážitkový seminář vychází z Kevinovy přímé zkušenosti utrpení a úplného uzdravení z klinické deprese. Zjistěte, jaké jsou skutečné příčiny deprese a odhalte depresivní vzorce díky speciálně upraveným procesům Cesty, které můžete dále využívat ve své práci s klienty a blízkými trpícími depresí.

 

Skutečná velikost

7 denní seminář s Kevinem Billetem
2.-10.11.2018
Žijete skutečně svůj vlastní potenciál? Probouzíte se denně kompletně naplnění a spokojeni ve vědomí, že vám život dává smysl? Jste hluboce spokojeni se svým životem – doma, v práci, ve chvílích volna? Nebo stále vnímáte další prostor pro váš růst v kterékoliv části života? Jestliže ano, tento seminář je právě pro vás...

  

Pouť se satsangem

10-ti denní seminář s Brandon Bays v Indii – v ceně je plná penze a ubytování
4.-14.12.2018, Indie
Tento seminář se koná na jednom z nejsilnějších a duchovně nejvíce nabitých míst v Indii, u úpatí svaté hory Arunachala, kde je osvobození možné HNED. Silná a osvobozující přítomnost hory je jako svatý oheň, přírodní síla, která je mystická, všudypřítomná a rozbíjí vězení Ega, proniká iluzí vaší fixace a tiší vaši mysl.

 

Koučink, prezentování a podnikání

8 denní seminář s Kevinem Billettem

Naučte se , jak zjistit skutečné potřeby vašich klientů díky speciálně upraveným technikám Cesty, které jim umožní odstranit svoje vlastní hluboké bloky a začít žít odvážně, bez námahy, následujíc svůj vlastní smysl. Po dobu tohoto semináře také zjistíte, jak se s lehkostí a sebevědomě otevřít před jakýmkoliv publikem a naučíte se prezentovat autenticky a smysluplně. Kromě toho se dozvíte o nejnovějších obchodních strategiích, které vaši praxi umožní růst. Naučíte se, jak vytvořit efektivní webovou stránku, marketingové materiály a plánovat svoje online aktivity.

 

Kompletní informace o seminářích naleznete na www.thejourney.com

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK