Simona Weiss

simona_wenger.jpg

Simona Weiss
Adresa: Česká republika, Švýcarsko
Tel: +41 79 741 40 00
E-mail: info@bewusst-erwachen.ch
Web: www.bewusst-erwachen.ch

 

Simona se věnuje již přes 20 let osobnímu rozvoji. Jako jedna z prvních ve Švýcarsku absolvovala Akreditační program pro terapeuty CESTY u Brandon Bays. Od roku 2004 patří tato transformační metoda Cesta k jednomu z hlavních nástrojů, které Simona používá ve své psychologické praxi ve Švýcarsku a také při práci s mezinárodními klienty.

Má dlouholeté zkušenosti jako senior-trenérka a lektorka mezinárodních seminářů, kde účastníci oceňují hlavně její srdečnost, upřímnost, citlivost a humor. Simona spolupracovala na podiu, jako lektorka a moderátorka, mimo jiné s Brandon Bays, Colinem Tippingen, Jackem Canfieldem a Deborou T. Patel. Díky její oddanosti a schopnosti se láskyplně vcítit, vytváří Simona se svým týmem na seminářích atmosféru, která účastníkům napomáhá se otevřít a plně se zúčastnit vnitřních procesů.

Simona se narodila v Praze a přestože žije již dlouho v zahraničí, zůstavá srdcem a duší Češka. Proto měla také hned od počátku hluboký sen nabízet Cestu také v rodné řeči. Tento sen se splnil v roce 2009, kdy Brandon Bays Simoně nabídla stát se lektorkou Cesty v České a Slovenské republice, což je pro ni velkou ctí a radostí.

Hluboce dojata účinky této osvobozující metody, velkými úspěchy svých klientů a také vlastním rozvojem, napomáhá s oddaností a neúnavným nadšením tomu, aby se Cesta rozšířila nejenom v Čechách, na Slovensku a ve Švýcarsku, ale do celého světa.

„Staň se sám tou změnou, kterou chceš okolo tebe zažít“ (Gandhí)

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp