Mgr. Lenka Kilčevská

Mgr. Lenka Kilčevská
Adresa: Praha, Lanškroun, Rudná
Tel: +420 773 606 833
E-mail: lenka@necovicuvnitr.cz
Web: www.necovicuvnitr.cz

 

Na svojí cestě za hledáním NĚČEHO VÍC jsem asi od narození. Vědomě jsem se na ní dostala asi před osmi lety. Bylo mi 30, měla jsem dobrou práci, přátelé, zajímavý koníček, cestovala jsem. Nebyla jsem ale sama se sebou spokojená. Příliš jsem řešila různé maličkosti, často jsem byla nachlazená, řešila jsem, co by si o mně mohlo myslet okolí, nebyla jsem si vědoma svých schopností, nepřijímala jsem sama sebe takovou jaká jsem, chtěla jsem být jiná, lepší! 

Přes knížky jsem se dostala ke Zdeňce Jordánové a absolvovala její kurz Poznej svůj cíl. Začla jsem otevírat své staré bolístky, všímat si svých pocitů. Po přečtení knížky Cesta od Brandon Bays jsem věděla, že to je pro mě. V roce 2012 jsem byla na svém prvním semináři s Brandon a od té doby pravidelně procesy cesty podstupuji a provázím jimi, účastním se seminářů a cestu žiji.

Cesta mě nadchla nejvíce tím, že se člověk dostane ke své vlastní moudrosti, ke své podstatě. Sám sobě je rádcem a léčitelem. Já jako terapeut jsem jenom průvodcem na cestě za sebepoznáním. Často žasnu, jaká moudra v sobě klienti objevují, i oni sami někdy po procesu skoro nevěří, že to řekli. Jsem nesmírně vděčná, že mohu vidět, jak se osvobozují a otevírají potenciálu uvnitř.

Pracuji pouze s lidmi, kteří jsou ochotní podívat se do hloubky svého nitra, otevřít staré záležitosti a uzdravit je. Slyšela jsem, že 75% lidí má své tajemství - věci, s kterými se nikdy nikomu nesvěřili. Pokud se rozhodnete pracovat na svých záležitostech, budu vám celou svojí bytostí nápomocna. Věřím, že se vám uleví, stejně jako se ulevilo tehdy mně, když jsem poprvé nahlas vyslovila věci, které jsem 20 let měla v sobě uzamčené.

Věřím, že to NĚCO VÍC JE UVNITŘ. Uvnitř každého z nás. Abychom to objevili, musíme uklidit, udělat pořádek v sobě, podívat se na ty staré věci, rozhodnout se, že je vyhodíme a opravdu je vyhodit. Teprve pak tam je opět místo pro naši pravou podstatu.

S láskou a vděčností,

Lenka

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK