Linda Malenovská

Linda Malenovská
Adresa: Jesenice, Praha-západ
Tel: +420 608 234 843
E-mail: info@lindamalenovska.cz
Web: www.lindamalenovska.cz

 

S Cestou jsem se setkala v roce 2011 a díky ní prošla velmi hlubokou vnitřní proměnou. Nebylo to na základě žádné těžké životní situace, ani velkého zdravotního problému. Žila jsem krásný, spokojený život. Vše, co jsem si od života přála, se mi splnilo. Dobrá práce, skvělý muž a 2 báječné děti.


Mou celoživotní výzvou byly emoce. Hluboce jsem je prožívala, ovládaly mě, bála jsem se jich, potlačovala je, lpěla na nich. A působily mi bolest. Když jsem se stala mámou mých dvou krásných dětí, vnitřní pocit bezmoci se vystupňoval natolik, že už ho nešlo ignorovat, rozptýlit, potlačit. Už dál nešlo unikat. Už nebylo kam. Výsledkem byl hněv a zloba na děti, na blízké, pak na sebe a končila jsem s pocity viny. To vše mě sráželo, vyčerpávalo a především uzavíralo moje srdce. Začarovaný kruh.

Všechno jsem to „věděla.“ Už jsem tehdy ušla kus cesty. Měla jsem to načtené a zanalyzované ze všech stran, viděla jsem to, ale pořád jsem netušila, co s tím. Jak z toho všeho ven... Dělala jsem malé kroky vpřed, ale stále jsem se cítila v pasti. Točila jsem se v kruhu všech těch "negativních emocí" a destruktivních myšlenek o sobě. A ač navenek jsem byla já i můj život spokojený a v pohodě, vnitřně jsem často a hodně trpěla.

Cesta mi umožnila se na to všechno, co jsem nechtěla v sobě vidět, cítit, zažívat, konečně zpříma podívat. Plně si připustit všechny emoce, všechny moje strachy, hněv, zlobu, nenávist, paniku, smutek, úzkost, prázdnotu a dovolit si je cítit. Odhalit se taková, jaká skutečně jsem. Vkročit do obrovského strachu z nepřijetí, z odmítnutí. Výsledkem je naprosté bezvýhradné přijetí sebe sama a všeho kolem mě. Sebeláska. Vlastní prožitek toho všeho.

Prvními dary, které mi Cesta přinesla, bylo uvědomování si a zažívání vnitřního míru ve mně. Opravdové prožívání všeho, co život přináší. Upřímnost a Pravda.

Nejpodstatnějším darem Cesty pro mě jsou nástroje, jak tento vnitřní mír a lásku žít každý den, v běžném životě, navzdory všemu, co přichází, co mě potkává, co zažívám. Život jde dál, proudí, mění se. Ve chvílích, kdy je těžké si to vše uvědomovat a žít, se zastavuji a jsem "jen" přítomná ke všemu, co se ve mně děje. Pravá svoboda.

„Vedlejším“ produktem mé Cesty je, že to mohu teď zažívat i spolu s dalšími lidmi, přáteli, s mými dětmi a s mými klienty. Mohu být svědkem společného léčivého otevření, přijetí a štěstí.

Přeji všem, aby našli svou vlastní Cestu, která jim přinese radost, svobodu a vnitřní mír.

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp