Mgr. Kateřina Bukáčková

libor_dockalek_271x250_sdw

Mgr. Kateřina Bukáčková

Terapeutka Cesty, kouč, poradkyně pro výživu a bylinářka, doprovod k vědomým porodům

Adresa: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Tel: +420 603 117 483

E-mail: agape-poradna@email.cz
Web: www.agape-poradna.cz

Kdyby nebylo Cesty, nebyla bych jiná, než jsem. Jsem, jaká jsem.

Ale nebýt Cesty, asi bych to tak dobře nevěděla. 

Brandon Bays považuji za velkou učitelku života, které bylo dáno najít pro lidstvo srozumitelný způsob jak žít svůj život podle starých Mistrů – v absolutním přijetí toho, co se děje tady a teď, a postupném odkrývání toho, co nejsem Já, co není mou podstatou, co je pomíjivé, a co trvá. Cesta je cestou do vlastního nitra – pro každého tak rychle a do takové hloubky, na jakou je připraven. Pro někoho je způsobem jak uzdravit svoje nemocné tělo z nejrůznějších onemocnění, pro jiného způsob jak nalézt emoční příčiny konfliktů, které jej sužují. Cesta je ale ještě hlubší a pro ty, kdo hledají vnitřní klid, svobodu, prozření, moudrost (dá-li se nějak vůbec pojmenovat ten hluboký stav bytí a štěstí a celistvosti, který nám je občas dán zažít a po kterém každý touží), je Cesta jednou z cest jak jej přímo zakusit a setrvat v něm. Cesta je totiž velmi přímá – pro ty, kdo o to prosí, bez oklik vede přímo k největším strachům, bolestem, blokům, které zvědomuje a léčí, a velmi jemně ale důrazně ukazuje, že vnější svět jen odráží a zrcadlí naše vnitřní konflikty, přesvědčení a představy o sobě samých.

Pro mne osobně je Cesta velice jasný a zřetelný ukazatel jak žít každodenní život – není to žádné dogma, filozofie ani koncept. Je to prosté a jednoduché - otevřít se, přijmout každý okamžik takový, jaký je, nesoudit, nesnažit se porozumět, analyzovat, vysvětlit, utéct, bojovat, bránit se. A nechat Život sám, aby nás nesl tam, kde je nás potřeba, kde máme zrovna být a prožít to, co má být prožito. Tohle je svědectví Mistrů všech dob a výhoda Cesty je v tom, že tahle slova velice snadno a lehce převádí do skutečné životní praxe.

 

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK