Jana Vlková

libor_dockalek_271x250_sdw

Mgr. Jana Vlková
Adresa: Praha, Benešov, Tábor
Tel: +420 603 146 505

E-mail: info@cestydosebe.cz
Web: www.cestydosebe.cz

 

Terapie v českém a anglickém jazyce

 


Být přirozený, být sám sebou, prožívat skutečné city, přijímat svět s otevřenou duší a nebát se, že tě někdo nepřijme, odmítne nebo zraní… právě to je nejtěžší! 


Moje cesta s Cestou 

Každý máme v sobě bolavá místa. Když život přinese události a bolest se stává nesnesitelnou, je čas začít hledat… Události v mém životě mne přivedly na cestu hledání a poznávání a především objevování sebe sama. Od r. 1997 jsem absolvovala řadu kurzů a seminářů, teoretických přednášek i sebezkušenostních tréninků zaměřených na tělesné i duševní zdraví a rozvoj osobnosti, přečetla stohy knih, někam jsem došla, něco vyřešila, něco objevila a něco ztratila, a stále jsem hledala dál... a pak přišla Cesta. 

Hloubka této práce mi učarovala. Konečně jsem získala pocit, že se vracím „domů“, sama k sobě, ke své skutečné podstatě, milující a milované... V roce 2007 jsem začala studovat v zahraničí u Brandon Bays, autorky této metody, a jako jedna ze dvou prvních účastnic z České a Slovenské republiky jsem dokončila roční akreditovaný trénink a následně speciální trénink zaměřený na práci s dětmi metodou Cesta v Holandsku a další pokročilé semináře. 

Původním povoláním tlumočnice a překladatelka (absolventka FF UK Praha a postgraduálu na PF UK Praha), začala jsem vidět a vnímat jinak sebe i svět kolem sebe. Současně jsem se rozhodla napomoci „probuzení“ světa více než formou osobních terapií. Stála jsem u zrodu prvních seminářů Cesty v České republice a v současné době se aktivně podílím na zahraničních seminářích a jiných akcích pro nové terapeuty. Postupně se vytratily hranice mezi aplikací „metody“ a skutečným životem. Cesta se pro mne stala způsobem života.

 Tak jsem došla až sem a stala se průvodkyní lidem na cestě k sebeobjevování a uzdravení. Budu ráda, když vám pomohu nalézt to, co hledáte, nebo vás alespoň posunout o krok blíže k vašemu cíli;-)

 

Vzdělání a tréninky:

Cesta (the Journey), Brandon Bays, Velká Británie, Holandsko, Německo, Austrálie, 2007-dosud

Cesta pro děti (Junior Journey), Yvonne Wiesmann, Velká Británie, 2009

Práce s emocemi, práce se stíny, Ian Watson, 2008, 2009

Radikální odpuštění, Colin Tipping, Německo, 2009

Energetické konstelace, Mushin Jurgen Schilling, Michael Barnett, Praha, 2005-2007

Homeopatická akademie, Alternativa, Praha, 2000-2004

Mandala života, Z. Jordánová, Praha, 2000

Kineziologie, One Brain, Z. Jordánová, Carol-Ann Hontz, Praha, 1997 - 2000

 

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp