Bohdana Nádas

Bohdana Nádas
Tel: +420 777 557 708
E-mail: info@terapiecesta.cz
Web: www.terapiecesta.cz

 

Již několik let pracuji jako akreditovaná terapeutka metody Cesta a zároveň jsem zakladatelka společnosti The Journey ČR s.r.o., která tuto metodu v ČR zastupuje. V České republice patřím mezi terapeuty Cesty s nejdelší praxí a mám za sebou téměř tisíc sezení s klienty.

Aktivně pracuji také s osobnostní typologií Enneagram a koučinkem. Tuto “trojkombinaci” považuju za nejsilnější techniku pro skutečný osobní růst a objevování našeho vlastního potenciálu.

V rámci naší společnosti organizuji semináře pro širokou veřejnost, kde se s touto metodou mohou účastníci seminářů seznámit, naučit se její základy a začlenit ji do svého života. Snažíme se také Cestu dostat do škol a školek. 

K Cestě mě přivedla jak jinak než “náhoda”. Dříve jsem pracovala 15 let jako produkční v České televizi a přestože mě tato práce velmi bavila, můj  život připomínal spíše běh, který zastavily až zdravotní problémy. Na Cestu jsem narazila v době, kdy jsem měla pocit, že vlastně žádné „skutečné“ problémy už nemám. Pouze jsem měla pocit, že trochu přešlapuju na místě a chtěla jsem si ověřit, jestli ve mně nezůstaly nějaké nevyřešené záležitosti z minulosti, které by se v budoucnu mohly změnit ve vážnější komplikace. 

 

Už při prvních procesech se mi začaly otevírat věci, o kterých jsem si myslela, že jsou dávno zpracované a vyřešené a ne jednou jsem byla překvapená, co všechno zůstalo v buňkách uloženo a ovlivňovalo mě. Ještě více překvapující bylo, jak silné tyto emoce stále byly a jak hluboko byly uloženy. Postupně jsem se těchto bloků začala zbavovat a vše do sebe začalo zapadat jako mozaika. Věci se začaly měnit, začaly mizet strachy, které jsem si ani nechtěla připouštět, zmizely obavy z toho, co bude když…. Dodnes vždy žasnu nad neskutečnou moudrostí těla, nad tím, jak k nám dokáže promlouvat, pokud se mu naučíme naslouchat. Cesta mi doslova změnila život a denně cítím vděčnost, že se mi dostala do života a pomohla mi spoustu věcí pochopit. Jsem vděčná i za to, že mě napojila na mnohem větší pokoru k životu, k věcem, k lidem kolem sebe… Cítím se mnohem svobodnější a otevřená všemu novému, co přijde. 

A že nové výzvy stále přicházejí.:-) a ne vždy jsou to jen výzvy příjemné. Ale i v těchto momentech, kdy na povrchu cítím třeba strach, nervozitu, vztek…, jsem hluboko uvnitř absolutně klidná. A to je ten největší dar. 

Cestu žiju a jsem ráda, že moje zkušenosti mohu předávat dál - ať už formou organizace seminářů a projektů, či osobní prací s klienty.

Více osobních zkušeností naleznete na mých webových stránkách.

Moje Cesta je rozhodně dobrodružná a doprovází ji daleko více smíchu než slz. Třeba se naše Cesty někdy setkají:-)


Přehled absolvovaných seminářů:

 • 2011 – 2012 – mezinárodní akreditovaný intenzívní kurz emočního a sociálního rozvoje v oboru komunikace, lidských vztahů, emoční inteligence, osobnostního rozvoje, Německo, Holandsko    
 • The Journey Intensive and Advanced Skills (Brandon Bays, Nový Zéland, Auckland - 2011, Praha - 2012)
 • Bez Ega, intenzivní terapeutický výcvik enneagramu  (B.Bays, K. Billet, Německo, 2012, Holandsko 2015)
 • Uzdravování vědomou komunikací –  techniky NLP (neuro-lingvistické programování), vliv verbální a neverbální komunikace na naši fyziologii, chování a emoce (K. Billett, Německo, Mnichov, 2012)
 • Junior Kids Porgram (Y. Weeseman, M.van Steenis, UK, London 2012)
 • Enneagram – víkendový seminář s Helen Palmer, zakladatelkou 
 • Radikální odpuštění Colin Tipping  (2013)
 • moderního Enneagramu  (Praha 2014)
 • The Journey woman  (B.Halifax, A.Schurman, Holandsko 2014)
 • Visionary Leadership -  Kevin Billet, Slovensko, 2015
 • Conscious Coaching Retreat  (Kevin Billet, Holandsko, 2015 - Vědomý koučink)
 • Advanced Communication & Presenting Retreat  (Kevin Billet, Holandsko, 2015 - Pokročilá komunikace & Prezentování)
 • Profesionální koučink podle standardů ICF Mezinárodní federace koučů
 • Enneagram masterclass - pokročilá práce s enneagramem a instinkty (Kevin Billet, Španělsko 2017+2018)
 • Psychologie v praktických aplikacích - Univerzita Karlova Praha, od ledna 2018

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK