MUDr. Alena Dostalová

ka1.jpg

MUDr. Alena Dostalová
Adresa : 35301 Mariánské Lázně, Za Tratí 754
Telefon: 776 556 908
E-mail: mudr.dostalova@seznam.cz
Web: www.alenadostalova.cz

 

Pracuji jako praktická lékařka. Kromě vzdělání ve svém oboru jsem absolvovala studium léčby bolesti, v roce 2008 jsem ukončila studium České lékařské homeopatické školy a homeopatii aplikuji ve své denní praxi. V roce 2012 jsem se zúčastnila akreditačního kurzu Brandon Bays a stala se terapeutkou Cesty. Díky skupině, která  u nás vznikla, jsem se začala zajímat i o další metody osobního rozvoje a můj život se nepředstavitelně změnil a začal ovlivňovat a uzdravovat i moje okolí.


Tato činnost mi přináší veliké uspokojení a pocit naprostého naplnění. Chci se jí věnovat profesionálně,  jakmile se mi podaří předat mou lékařskou  praxi.  Odpovídá naprosto dokonale mé představě o ideální práci.  Stále žasnu nad  hloubkou  změn u lidí, kteří podstoupili již více procesů.  Je to zázrak a já jsem šťastna, že se mohu podílet na jeho vzniku.


Za třicet pět let práce praktické lékařky jsem nezažila tolik uzdravení, jako za několik let praktikování terapie Cesty. Lidé se mění ze dvou důvodů :  buď  už natolik vyzráli, že sami chtějí a nebo byli natolik raněni,  že prostě musí. Nezáleží na tom, který důvod je přivedl na Cestu. Ti, kteří pochopili, že je to pro ně důležité, si ji našli. Ti, kteří si myslí, že jim nepomůže, si našli výmluvy. Je na každém z nás rozhodnout se, co je pro nás nejlepší.


Když se dotknete něčího života, je to výsada.
Když se dotknete dotknete něčího srdce, je to požehnání.
Když se dotknete něčí mysli,  je to čest.
Když se dotknete něčí duše, je to triumf.
Když se dotknete něčího ducha, je to zázrak.

 

Jsem vděčná za to, že jsem to směla zažít a totéž přeji každému člověku na světě.

Těší mě pomáhat těm, kteří v sobě našli odvahu přijmout se i se svými chybami a milovat se takové,  jací jsou.  Protože takoví jsou jedineční a nenahraditelní.

Život není problém, který máme řešit, ale tajemství, které smíme prožít.

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp