Lucie Vlachová

libor_dockalek_271x250_sdw

Jméno: Lucie Vlachová
Adresa: Rožnov pod Radhoštěm, Praha
Telefon : +420 604 931 957
E-mail: lucie.vlachova@email.cz
Web: www.lucievlachova.cz

 

O mě aneb Kdo jsem?

Obligátní otázka „Kdo jsem?“ mě poslední dobou hodně provázela a odpověď na ni se často měnila.  Nejdříve přicházely takové ty faktické odpovědi jako člověk, žena, manželka, matka, masérka, terapeutka a další role, které v životě všichni zažíváme a hrajeme. Později se odpovědi začaly měnit na věci, se kterými jsem se v životě setkala např. písek, vlny, auto, vánoční strom, báseň a jiné úsměvné předměty a slova. A v poslední fázi se objevovaly odpovědi jako energie, radost, pohyb, hudba nebo taky nic. Ať už jsem byla a jsem čímkoli, vždy je za odpovědí pocit, který ve mě ta věc, slovo, představa vyvolává a z té změti emocí vychází ta skutečná odpověď na otázku „Kdo jsem?“.Odpověd je pro každého z nás a v každou chvíli jiná.  Z této proměnlivé odpovědi a vnímání sebe sama pak vychází vnímání života celkově.

V tuto chvíli jsem osoba, která stojí pevně nohama na zemi (přes všechno co píšu výše :-)), která miluje svou práci a lidi, se kterými se díky ní setkává. Svou práci beru jako dar a poslání, s klienty pracuji s respektem a pochopením a děkuji za důvěru, kterou mi dávají.  Ve své praxi využívám jen ověřené metody a techniky. Pro nejrychlejší a trvalé dosažení úspěchů při terapii nebo masáži považuji za nejúčinnější pracovat s fyzickým tělem, myslí i duší zároveň. Proto také s nadšením zkouším a objevuji nové možnosti a techniky, a to nejdříve sama na sobě.  

Metoda Cesty mi přinesla do života mnoho změn, uvědomění a přijetí. Díky změně vnímání je můj život barevnější a svobodnější. Moje jednání se již neřídí starými zajetými vzorci, které mi ne vždy vyhovovaly a vycházely často z nepříjemných zkušeností z minulosti. Nyní je moje rozhodování řízeno vědomými volbami. Proto jsem se také rozhodla angažovat v rozšiřování povědomí o metodě Cesta v ČR a stala jsem se jednou ze zakládajících členů společnosti WINspirace 4U, s.r.o., která tuto metodu u nás zastupuje. 

Pro ty z vás, kteří o máte rádi podložená fakta, zde je i něco jasně hmatatelného z profesní oblasti. Uvádím zde semináře související s mou praxí terapeutky:

 

1998 – Silvova metoda kontroly mysli

2005 – 2013 – Semináře zaměřené na léčbu vnitřního dítěte 1-7

2010 – Intenzivní Cesta a Pokročilé nástroje – metoda The Journey

2011 – Od divošky ke královně 1

2011 – Zákon přitažlivosti

2012 – Manifestace Hojnosti - The Journey

2012 – Vědomá komunikace - The Journey (Německo)

2012 – No Ego - The Journey (Německo)

2012 – Life transformation week - The Journey (Holandsko)

2013 – Cesta pro děti - The Journey

2013 – Radikální odpuštění Colin Tipping

2013 – Radikální sebeodpuštění Colin Tipping

2014 – Journey Woman (Německo)

2014 – Divine Touch (Německo)

2015 – Akreditovaný terapeut The Journey

2015 – Kurandera 1 a 2 

2017 - Enneagram Masterclass (Španělsko)

2018 - Karma Cleanse (Indie)

 

Děkuji, že jste si přečetli něco o mě a já se těším, že se dozvím něco o Vás.  

Lucie 

                                                                                                                                                                           

 

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK